HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Пошук партнерів

28.05.2015 - 11:50

partner-search-alliances-services-250x250Основна частина проектів “Горизонт 2020″ вимагає створення команд, так званих консорціумів, партнери яких мають бути з різних країн. Як правило, консорціуми включають представників різних секторів (науковці, велика промисловість, малий та середній бізнес, асоціації…). Створення консорціуму, в якому досвід партнерів доповнює один одного, є важливою гарантією успіху.

Головною вимогою до створення консорціуму є участь в ньому щонайменше трьох учасників із щонайменше трьох держав-членів ЄС або країн – асоційованих членів програми  Horizon 2020 (юридичні особи повинні бути незалежні один від одного). Кожен консорціум повинен мати координатора (організацію, відповідальну за подання та керівництво проектом).

Існують різноманітні інструменти пошуку партнерів. Найбільш популярними серед них є:

- мережа НКП;

- предметно орієнтовані сайти;

- особисті зустрічі та домовленості на різноманітних форумах, семінарах, конференціях.

Ми можемо допомогти Вам з пошуком партнерів. Для того, щоб ми краще розуміли Ваші можливості та інтереси заповніть, будь ласка, профільну форму на нашій сторінці.