HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Координація дій на підтримку здійснення державами-учасницями спільної ініціативної програми “Здорове харчування для здорового способу життя”

04.04.2015 - 16:24

ISIB-13-2015

Дата Відкриття 25-07-2014 Термін 11-06-2015 17:00:00 (за місцевим часом в Брюсселі)
Дата публікації 11-12-2013 Загальний бюджет € 27000000
Програма Horizon 2020
Статус Відкрито Головна проблематика Соціальні проблеми
OJ посилання OJ C361 з 11 грудня 2013

FoodПроблематика:

З метою виконання заходів, передбачених Комісією з питань спільного програмування для вирішення основних соціальних проблем Європи, Рада з питань конкурентоспроможності позитивно оцінила прогрес, досягнутий державами-членами ЄС у спільних ініціативах, серед яких спільна ініціативна програма “Здорове харчування для здорового способу життя» (JPI HDHL), яка працює в області продовольства, харчування, здоров’я і науково-дослідної діяльності для профілактики захворювань пов’язаних з харчуванням. Прагненням цієї JPI є те, що в 2030 році всі європейці матимуть мотивацію, здібності та можливість споживати здорову їжу з різних харчових продуктів, мати здоровий рівень фізичної активності, а рівень захворюваності, що спричиняється харчуванням значно знизиться.

Очікуваний ефект:

  • Сприяння в узгодженні національних науково-дослідних програм і заходів Програми стратегічних досліджень СІП.
  • Сприяння запровадженню спільної ініціативної програми «Здорове харчування для здорового способу життя” в національних програмах і проектах.
  • Забезпечення зближення з цілями програми Horizon 2020 і пріоритетами ЄС, масштаб і сфера діяльності яких повинні йти набагато далі, аніж ті, ЄС або держави-члени можуть досягти самостійно.
  • Доповнення досліджень та інноваційної діяльності за рахунок Європейської доданої вартості в сфері харчування і профілактики захворювань, пов’язаних із способом життя спів ставних з основними соціальним проблемам 1 і 2 програми Horizon 2020.
  • Підтримка СІП у взаємодії з глобальними партнерами для вирішення спільних проблем в сфері харчування і здоров’я.
  • Зміцнення і вдосконалення міжнародних досліджень, транскордонного співробітництва, методів поширення знань та ротації дослідників.
  • Формування знань та підтримка основних політичних пріоритетів ЄС на основі фактичних даних .
  • Зміцнення позиції ЄС на ринку, лідерство, інноваційний потенціал і конкурентоспроможність промисловості ЄС шляхом надання інноваційних, сучасних та вдосконалених концепцій та товарів.

 

Тип дії:

Координація та підтримка дій,