HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Біостимулятори Європи

16.11.2016 - 22:56

logo_en

Тип заходу: Конференція

Місце проведення: Іспанія

Конференція

Конференція відбудеться 30 листопада – 1 грудня 2016 року в Альмерії, Іспанія. Всесвітній і європейський ринок біостимуляторів значно зріс за останні кілька років. Разом із зростаючою увагою зі сторони влади і зростаючого попиту на технології сталого розвитку у сільському господарства, стає очевидним, що ринок біостимуляторів продовжуватиме стрімко зростати. Конференція Біостимуляторів ACI матиме вплив на споживчі ринки, надаватиме оновлену інформацію про драйвери зростання ринку поряд із досягненнями в області технологій, пов’язаних зі сталим розвитком і проектів R&D.

 

Ознайомча поїздка

 

У другій половині дня у вівторок 29 листопада 2016 року обмежене число учасників конференції будуть мати унікальну можливість відвідати дослідну станцію і здійснити польові дослідження в Tecnova у теплицях Альмерії. Не передбачається ніякої додаткової плати для участі в ознайомчій поїздці, але кількість місць обмежена і розподілена за принципом «перший прийшов – перший зайняв». Будь ласка, зареєструйте свою присутність на ознайомчій поїздці при бронюванні участі на конференції. Транспорт буде надано для добирання до місця проведення конференції і назад.

 

Для отримання додаткової інформації та цін на квитки відвідайте  вебсайт заходу. Дивіться також брошури конференції  тут.

 

Для отримання додаткової інформації та реєстрації Ви можете зв’язатися:

Рохан Баріаг

+48 61 646 7022

rbaryah@acieu.net

 

 

Місце знаходження:

Альмерія, Іспанія