HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Європейський саміт з проблематики біополімерів 2016

29.11.2016 - 19:15

logo_en

Місце проведення: Сполучене Королівство

Дата: 7-8 Грудня 2016 року

Час: 8.00-15.15

В останні роки спостерігається помітне зростання інтересу до біодеградуючих матеріалів, які викорисовуються для пакування, у сільському господарстві, медицині та інших областях. Зокрема, біодеградуючі полімерні матеріали, (відомі як біо композити) представляють неабиякий інтерес. Небіодеградуючі пластмаси і полімери стали матеріалом, який вибрали в сучасному світі, що є свідчення стрімкої R & D діяльності, щоб виявити, розвивати і комерційно виробляти деградуючі біополімери, з метою заміни на них традиційий пластик.

Дводенний захід було розроблено з ключовою метою об’єднання співпраці по всьому технологічному ланцюжку формування вартості біопластику, а також зібратися разом, щоб дізнатися більше про інноваційні технології, що виникають на ринку, оскільки біополімери починають відігравати активнішу роль у цій галузі, поряд з практичним акцентом на стратегії розбудови.

Для отримання додаткової інформації та цін, відвідайте  вебсайт заходу (також дивіться here).

Лондон, Об’єднане Королівство