HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

3-тя конференція IRDiRC (Париж, Франція)

19.12.2016 - 00:05

загреб 2

Дата:

08.02.2017 – 09.02.2017

 

Третя конференція Міжнародного  Дослідницького Консорціуму з важких захворювань (IRDiRC) відбудеться 8-9 лютого 2017 року у Парижі, у конференційному центрі Université Pierre et Marie Curie (UPMC) Sorbonne Universités, Jussieu.

Минуло п’ять років з моменту першого запуску IRDiRC у 2011 році, і з тих пір були досягнуті значні успіхи в дослідженнях рідкісних захворювань. Конференція IRDiRC 2017 представляє унікальну можливість відобразити досягнуті успіхи, протистояти бар’єрам і разом сформувати нову співпрацю для вирішення проблем, пов’язаних з рідкісними захворюваннями.

Усі зацікавлені сторони – слідчі, посадові особи, лідери громадської думки, критичні мислителі, молоді дослідники, адвокати пацієнтів та інші фахівці галузі  – активні в області рідкісних захворювань з усього світу запрошуються приєднатися до нас, щоб відзначити досягнення в цій сфері, визначити майбутні віхи і цілі, а також працювати в напрямку результативних діагнозів і методів лікування для всіх пацієнтів з рідкісними захворюваннями.

Більше дізнайтесь тут…