HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Світові біо-ринки (World Bio Markets) / Нідерланди

21.12.2016 - 00:18

завантаження

Дата: 27 – 30 березня 2017

Місце проведення: Амстердам, Нідерланди

Організатор: Green Power Conferences

Посилання: Захід  Програма  Реєстрація

wbm

27-30 березня 2017 року в Амстердамі відбудеться 12-й захід World Bio Markets, що є однією з головних подій у сфері біоекономіки.

World Bio Markets спрямований на сприяння росту і комерціалізації через глобальну біоекономіку. Понад 650 осіб, що приймають рішення на найвищому рівні, з цілісного вартісного ланцюжка, заснованого на біо-технологіях, зустрінуться в Амстердамі в пошуках партнерства, біотехнічних проривів, інвестиційних можливостей та інновацій, які готові очолити біоекономіку завтрашнього дня. 170 доповідачів-експертів ділитимуться своїми стратегіями і визначатимуть перспективні напрямки в біоекономіці.

Подія World Bio Markets буде демонструвати найостанніші проекти і майбутні можливості в біопаливі, біохімії, енергії біомаси і світових продуктах, заснованих на біотехнологіях. Через чотири дні динамічного контенту, безлічі мережевих можливостей і партнерських платформ, World Bio Markets проявить свої знання і зв’язки, щоб досягти успіху в біоекономіці.

Philippe Mengal, виконавчий директор Bio-based Industries Joint Undertaking, буде брати участь у цьому заході, в панелі “Біовідновлення майбутнього”, розплутуючи ланцюжок створення вартості глобальної біоекономіки і виявляючи основні бар’єри, можливості та регулюючі драйвери для зростання.