HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

2-й регіональний брокерський захід проекту BioHorizone

06.09.2017 - 16:54

DH-p-aCXgAAoEtT           

2-й регіональний брокерський захід BioHorizon

6 листопада 2017 команда проекту BioHorizon проводить другий регіональний брокерський захід у м. Прага,  Чеська Республіка. Брокерський захід буде проходитись в якості паралельної події під час 8-го Міжнародного симпозіуму по останнім досягненням в області аналізу харчових продуктів (RAFA2017).

В рамках події учасники отримають можливість зустрітись з потенційними партнерами для співпраці по тематикам 2018, що будуть опубліковані в рамках Horizon 2020 за пріоритетом «СОЦІАЛЬНІ ВИКЛИКИ 2: Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка». Офіційна публікація робочих програм “Горизонт 2020″ на 2018-2020 роки запланована на  листопад 2017 року, що дає прекрасну можливість для початку створення консорціумів!

Реєстрація є відкритою для всіх та кожного зацікавленого дослідника, підприємця та інших зацікавлених сторін, що діють у сфері виробництва їжі та харчування, і не обмежується учасниками RAFA2017. Участь у брокерському заході повністю безкоштовна.

Основна частина заходу включатиме двосторонні зустрічі людей, що зацікавлені в тих самих тематиках. Після успішної реєстрації на захід, учасники можуть автоматично організувати ці двосторонні зустрічі за допомогою чітко продуманого, зручного та дружнього інструменту на основі профілів та інтересів в дослідженнях, які заповнюються учасниками під час самої процедури реєстрації в систему.

Програма заходу також забезпечить обмеженій кількості учасників платформу для представлення своїх проектних ідей в 5-хвилинних флеш-презентаціях. Детальна інформація про те, як подати заявку, буде включена до реєстраційної форми.

Очікується, що реєстрація на брокерський захід почнеться на початку жовтня. Однак про свою зацікавленість щодо участі в заході Ви вже можете повідомити тут, і організатори зв’яжуться з вами безпосередньо після початку реєстрації, це дасть Вам змогу отримати доступ до реєстраційної форми та надіслати свій персональний профіль  з досліджень/співпраці.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сторінці https://www.b2match.eu/foodsecurity2017