HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

3-й міжнародний брокерський захід BioHorizon

07.09.2017 - 09:55

banner-772x225

3-й міжнародний брокерський захід BioHorizon

15 листопада 2017 року BioHorizon проводить 3-й міжнародний брокерський захід в рамках Інформаційного тижня Європейської Комісії для пріоритету Societal Challenge 2 програми Horizon 2020 у Брюсселі. Пропонований безкоштовний брокерський захід, що приурочений до публікації програми “Горизонт 2020″ на 2018-2020 роки, має на меті підтримку заявників, які шукають конкретних партнерів для участі в майбутніх конкурсах. Брокерський захід буде зосереджений на тематиках 2018 р. для всіх трьох конкурсів Societal Challenge 2 (а саме: «Продовольча безпека», «Блакитний ріст» та «Відродження сільської місцевості») та «Нові ключові технології: « Біотехнологія»» (KET-B).

Після загального ознайомлення з темами та інформацією про аспекти, які слід враховувати при створенні консорціуму, основна частина заходу буде включати в себе ряд двосторонніх зустрічей між особами, зацікавленими в тих самих тематиках нових викликів. Після успішної реєстрації  на захід, учасники зможуть попередньо організувати ці двосторонні зустрічі самостійно за допомогою чітко продуманого, зручного та дружнього інструменту. Завдяки цьому інструменту користувачі також можуть вибирати бажаних партнерів для обговорення спільних ідей та проектів на основі профілів та дослідницьких інтересів, які вводяться в ситему самими учасниками.

Крім двосторонніх зустрічей між потенційними проектними партнерами, учасники також зможуть зустрітись з представниками різних органів підтримки та ініціатив, а також з Національними контактними пунктами з проекту BioHorizon,організатора заходу. Це надасть можливість учасникам отримати персоналізовану підтримку та інформацію.

Програма заходу також забезпечить обмежену кількість дослідників та підприємців платформою для представлення своїх ідей та експертизи проектів у 5-хвилинних флеш-презентаціях.

Реєстрація буде відкрита у вересні. Щоб отримати додаткову інформацію та зареєструватися, відвідайте веб-сторінку заходу https://www.b2match.eu/foodbrokerage2017/

Якщо у Вас виникатимуть одаткові питання, звертайтесь до Єлени Ангіоліні (ean@impulse.brussels) та Марини Юрьевич (marina.jurjevic@mobilnost.hr).