HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Вебінари 15-30.06.2020 – конкурси ІМІ2: 22 та 23.

20.06.2020 - 12:21

imi_logo

IMI 2 (Інноваційна медична ініціатива) розпочала серію вебінарів, що проходять у період з 15 по 30 червня поточного року.  Вебінари присвячені новим темам конкурсів 22 та 23, організованих ІМІ, що включають презентації політики щодо інтелектуальної власності а також поради стосовно підготовки пропозицій.

IMI також проведе спеціалізований вебінар для малих та середніх підприємств (МСП). Вони охоплюватимуть елементи різних тем конкурсів, що можуть мати особливе значення для МСП, а також презентацію правил та процедур IMI з акцентом на аспекти, які є найважливішими для малого та середнього бізнесу.

Усі вебінари на тему викликів містять презентацію координатора тем EFPIA та час для запитань та відповідей. Вебінари – це відмінна можливість дізнатися більше про тематику викликів, безпосередньо взаємодіяти з координаторами тем та налагодити контакти з потенційними партнерами проекту.

Реєстрація безкоштовна, але обов’язкова за посиланнями, наданими для кожного заходу.

Матеріали вебінару, що відбувся 15 червня 2020 року, містять презентації, записи та список учасників для зацікавлених, які не мали можливості зареєструватися та взяти участь.

Докладніше про навчальні заходи ІМІ2 за посиланням, де будуть опубліковані записи всіх вебінарів та списки учасників, які погодилися на публікацію їх даних.