HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Відкрито подання заявок для присудження нагород European Heritage Awards / Europa Nostra 2021 у сфері збереження культурної спадщини

07.07.2020 - 12:44

Heritage Awards     Настав слушний момент для найбільш натхненних архітекторів, майстрів прикладного мистецтва, експертів зі збереження культурної спадщини, фахівців, волонтерів, громадських та приватних організацій а також місцевих громад з країн Європи бути визнаними за свої досягнення!

Дивіться відео

European Heritage Awards / Europa Nostra, що були започатковані у 2002 році, підтримуються програмою «Творча Європа» Європейського Союзу. Спеціальні премії ILUCIDARE підтримуються Програмою ЄС «Дослідження та інновації».

Ці щорічні нагороди – найвищі відзнаки Європи у галузі культурної спадщини, які визначають та пропагують кращі практики в сфері збереження та відновлення матеріальної та нематеріальної культурної спадщини; стимулюють транскордонний обмін знаннями; підвищують поінформованість громадськості та здійснюють оцінку культурної спадщини на території Європи; заохочують подальший розвиток найкращих ініціатив завдяки силі прикладу.

В підсумку вони приносять велику користь переможцям, таку, наприклад, як організація масштабної національної експозиції, збільшення кількості відвідувачів та подальше фінансування.

У 2021 році буде нагороджено до 30 відібраних ініціатив з усієї Європи. З них до 4 переможців отримають гран-прі з грошовою премією 10000 євро. Один переможець також отримає приз громадських симпатій після онлайн-голосування, проведеного Europa Nostra –Європейським голосом громадянського суспільства.

Нагородами відзначаються видатні проекти зі збереження культурної спадщини, інноваційні дослідження, багаторічна відданість професіоналів та волонтерів роботі в цій сфері а також виняткові ініціативи з підвищення обізнаності, навчання та освіти.

Окрім того, з-поміж поданих заявок дві також будуть удостоєні спеціальних премій ILUCIDARE – за досконалість у галузі інновацій в сфері збереження культурної спадщини та міжнародних відносин.

Подайте заявку та діліться своїми історіями успіху по всій Європі!

Форми та рекомендації: http://www.europeanheritageawards.eu/

Кінцевий термін подання: 1 жовтня 2020 р.