HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Запрошуємо до участі в інформаційному дні «Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників»

16.11.2020 - 08:39

image_0122211_20200918_ob_327383_green-deal

19 листопада 2020 року проходитиме інформаційний день «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» у режимі відеоконференції, який проведуть МОН України за підтримки Європейської комісії та Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

 Захід буде цікавий засновникам стартапів, представникам університетів, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг,  що спрямовані на захист навколишнього середовища.

Онлайн захід складатиметься з двох частин: пленарного засідання (11:00-13:10) та воркшопу (14:00-15:00)

  • Протягом першої частини заходу будуть розглянуті напрямки нових «зелених» конкурсів в рамках  програми ЄС «Горизонт 2020»,  представлено нові нещодавно створені державні інституції (Український фонд стартапів та Національний фонд досліджень), які активно долучились до підтримки українських науковців і розробників та вже мають успішні кейси у сфері «зелених» ініціатив.
  • У другій частині інформаційного дня керівники українських національних контактних пунктів проведуть тематичний воркшоп із практичних аспектів участі в «зелених» конкурсах в рамках ЄЗК. Пленарна частина заходу відбуватиметься англійською мовою, другу частину заходу (воркшоп) планується провести українською мовою.

Інформація про захід, програма заходу та  реєстрація на участь у заході (гугл-форма) доступні для перегляду за посиланням: https://cutt.ly/ugXpk0p .

Для проведення онлайн заходу МОН буде використовувати платформу Microsoft Teams.

Лінк на  участь в заході буде надіслано до 18.00 18 листопада 2020 року на адреси всіх зареєстрованих учасників, реєстрація на участь .

Презентаційні матеріали після заходу буде розміщено на сайті МОН в підрозділі: МОН / Наука / Міжнародні проєкти / European Green Deal / Заходи.

У разі виникнення питань просимо звертатись до Олени Харіної, державного експерта директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України (контактний телефон: +38(044) 2878216; електронна пошта: kharina@mon.gov.uaolena.kharina@gmail.com.