HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

25-26 листопада 2020: Семінар-тренінг для стартапів в агрохарчовій сфері України

17.11.2020 - 09:54

images
Європейський інститут інновацій і технологій в області продуктів харчування (EIT Food) спільно з Технологічним бізнес-інкубатором «Харківські технології» проводять триденний он-лайн захід «Українська агропродовольча сфера: перспективи, інновації та європейські можливості».
Захід спрямований на підвищення обізнаності про світові тенденції розвитку продовольчих ринків, обговоренню перспектив, проблем та інновацій в агрохарчовій сфері України. Учасники ознайомляться з діяльністю, грантовими можливостями і проєктами європейської ініціативи EIT Food.
24 листопада (перший день) відбудеться онлайн-конференція, яку ми вже попередньо анонсували.
25-26 листопада (другий та третій дні) призначені для проведення он-лайн семінару-тренінгу орієнтованого на стартапи-початківців в агротех- та продовольчій галузях.
На семінарі учасники ознайомляться з ключовими бізнес-методами та інструментами, що допоможуть їм просувати свої проєкти та ідеї й відкриють додаткові можливості залучення партнерів та інвесторів.
Наступного дня учасники зможуть ознайомитися з історіями успіху, а також представити свої пітч-презентації та почути поради експертів.
Тренери та лектори – відомі спеціалісти з підприємництва, лідери стартап руху в Україні.
Участь у тренінгу безкоштовна за попередньою реєстрацією:
https://forms.gle/vC9YQSrGRn1CeA2t5
Додаткова інформація на сайті: eit-food.kt.kharkov.ua
Проект EIT Food https://www.eitfood.eu/eit-food-projects/