HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

26 березня 2021 року відбувся завершальний онлайн-вебінар естонсько-українського проєкту співпраці „Поза горизонт 2020 – підтримка української системи RDI”

30.03.2021 - 19:15

167210155_1625702410952881_6291098127071691770_n

Ось і підійшов до завершення естонсько-український проєкт співпраці «Поза горизонт 2020 – підтримка української системи RDI», що фінансувався за програмою співробітництва з питань розвитку Міністерством закордонних справ Естонії.
Метою проєкту було сприяти інтеграції українських структур та систем підтримки НТР із відповідними структурами ЄС. Цільовою групою проекту є адміністратори досліджень на різних рівнях (консультанти Рамкової програми ЄС, члени Програмного комітету та експерти, міністерства, університети, академії та організації, що фінансують дослідження) а також наукові комунікатори. Завдання – підвищити спроможність цільової аудиторії та передати найкращі практики з Естонії.
Завдяки проєкту, НКП РП «Горизонт-2020» за пріоритетами «Здоров’я» та «Харчова безпека» УжНУ (керівник Таїсія Симочко) провели спільно з естонськими колегами низку заходів, серед яких яскравими були круглий стіл в Ужгородському національному університеті та консультаційна сесія. Представники університету Тарту і контактних пунктів від естонської ради з досліджень поділилися власним досвідом з участі в конкурсах, пошуку партнерів та успішної імплементації проєктів.
26 березня 2021 року відбувся завершальний онлайн-вебінар естонсько-українського проєкту співпраці „Поза горизонт 2020 – підтримка української системи RDI” за участі представників Міністерства освіти і науки України, національних контактних пунктів України, Департаменту міжнародного дослідницького співробітництва Естонської дослідницької ради, Міністерства закордонних справ Естонії та інші.
На заході було обговорено результати реалізації проєкту для наглядових та інформаційних органів грантової підтримки в Україні й можливості співпраці України та Естонії в галузі науки і освіти.