HORIZON 2020
рамкова програма з досліджень та інновацій

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Керівництво до реєстрації

LCL_ESP_REGISTRATION_IMG_1Для подачі проектної пропозиції на конкурс «Горизонт 2020» необхідно перевірити наявність реєстрації організації, від якої здійснюється подача проекту. Усі організації (партнери), задіяні в проекті, мають бути зареєстровані в системі Європейської Комісії. Перевірити, чи організація зареєстрована в системі, можна на сторінці бенефіціарів.

Для того щоб зареєструвати організацію, потрібно надати інформацію про її правовий та фінансовий статус. Інформацію стосовно всього пакету даних про організацію можна знайти на сайті Єврокомісії під час реєстрації.

По закінченні реєстрації надається дев’ятизначний PIC номер, який ідентифікує учасника, і цей номер потрібно вказувати при подачі проектної пропозиції та під час листування з Єврокомісією.

На початку особа, яка зареєструвала організацію, називається «саморегістрантом» і може оновлювати інформацію про організацію на відповідній сторінці сайту.

Пізніше це буде завданням відповідальної особи, яка зветься LEAR (Legal Entity Appointed Representative), і призначається за поданням керівника організації.

LEAR (представник, призначений юридичною особою) дозволено керувати правовою та фінансовою інформацією про організацію на порталі учасників, а також керувати правами доступу й призначати представників організації для процедури електронного підпису грантових угод (Legas Signatories, скорочено LSIGNs) або фінансової звітності (Financial Signatories, скорочено FSIGNs) через портал учасників.

 

Персональна реєстрація

Також є функція персональної реєстрації, що значно спрощує пошук партнерів та взаємодію в середовищі «Горизонт 2020». Процес реєстрації можна поділити на кілька кроків.

 

Крок перший

 Перейти на портал учасників Cordis за наступним посиланням: Participant portal.

На цій сторінці доступні дві опції – вхід (LOG IN) та реєстрація (REGISTER)

participant portal_home

 

Крок другий

 Для реєстрації потрібно натиснути кнопку REGISTER, після чого Ви автоматично переходите на сторінку із пропозицією обрати тип організації.

У випадку, якщо Ви ще не є представником Єврокомісії та не маєте спеціального коду, необхідно обрати тип – «зовнішні організації» (External)

 

external

 

Крок третій

Це забезпечить перехід до форми, яку потрібно заповнити, щоб зареєструватися на порталі учасників.

Безымянный

 

Після заповнення форми на вашу електронну скриньку прийде лист-підтвердження із пропозицією вказати пароль для вашої персональної сторінки учасника (account).

Процес реєстрації завершено